Rate this page

شاید تصور بسیاری از افراد از نقاشی ساختمان، رنگ کاری بخش های داخلی ساختمان جهت ترمیم و تعمیر دیوار باشد اما در واقع می توان اینطور گفت که اجرای رنگ ساختمان یکی از بهترین روش ها جهت نوسازی و تغییر رنگ داخلی ساختمان است، به طوری که بسیاری از افراد متخصص استفاده از رنگ های شاد را بر روی دیوارهای داخلی ساختمان پیشنهاد می‌دهند.

نقاشی ساختمان (رنگ کاری ساختمان)

نقاشی ساختمان (رنگ کاری داخلی ساختمان)؛ یکی از مراحل اتمام کار دکوراسیون داخلی ساختمان یا تمدید رنگ دیوار بوده که شامل رنگ آمیزی سقف ساختمان، رنگ کاری دیوار، نقاشی اتاق خواب‌ها، ستون داخلی ساختمان، کنج دیوار و … می‌باشد، در حال حاضر نقاشی داخلی ساختمان می‌تواند ساده، مدرن، طرح دار (طرح کاغذ دیواری، سنگ، چوب، ابروباد، سه بعدی، چرم …) باشد که بر روی سطوح گچ، کناف، سنگ و … کشیده می‌شود، انتخاب نوع رنگ در رنگ کاری ساختمان بسیار مهم است از این جهت استفاده از رنگ‌های با کیفیت عالی مانند پلاستیک، اکریلیک، مولتی کالر، بلکا، قابل شستشو، روغنی …) در ارسباران به صورت حرفه‌ای اجرا می‌شود.

نقاشی ساختمان؛ رنگ آمیزی داخل ساختمان

اما مزایا و کاربرد نقاشی ساختمان به همینجا ختم نمی شود بلکه بسیاری از مدیران ترجیح می دهند از رنگ های جذاب برای رنگ کاری داخل ساختمان های تجاری خود استفاده کنند چرا که به کار بردن برخی از رنگ ها بنا بر نظریه روانشناسی سبب جذب مشتری و ترغیب آن برای عقد قرار داد می شود.

برای اجرای رنگ ساختمان نیازی به انجام مراحل سخت نیست کافیست شما خدمات نقاشی ساختمان را به یک فرد متخصص و مجرب بسپارید تا خیالتان از ادامه کار راحت باشد.

رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان (رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان)؛ یکی از روش‌های ایجاد ظاهری جذاب در انواع ساختمان‌های ویلایی، تجاری … است که می‌تواند به صورت دوره‌ای (هر ۶ ماه یا هر سال) یا جهت تمدید بازسازی رنگ نمای بیرونی ساختمان انجام شود. امروزه از انواع رنگ‌های مخصوص نمای ساختمان مانند رنگ نما نانو، جوتن، نیوکالر، اکریلیک استفاده می‌شود، اجرای رنگ نمای ساختمان بر روی نمای سیمانی، آجری، سنگی، چوبی … امکان‌پذیر است اما بهتر است این کار توسط یک تیم متخصص اجرای رنگ نمای ساختمان مانند ارسباران انجام شود تا اجرای رنگ با قیمت مناسب انجام شده و همچنین رنگ بر روی سطوح نمای ساختمان از ماندگاری بالا نیز برخوردار شود.

رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان