فهرست مطالب

نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان در تیم ارسباران

5/5 - (1 امتیاز)

چه به نقاشی نما علاقه‌مند باشید، چه به عنوان ساکن یک ساختمان کهنه به دنبال رنگ آمیزی بنا باشید، آشنایی با نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان برایتان جالب توجه خواهد بود. اتفاقا در این آموزش گام به گام مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان را بررسی خواهیم کرد. صد البته روش رنگ آمیزی نمای ساختمان از فردی به فرد دیگر یا از تیمی به تیم دیگر متفاوت است. از همین بابت ما در این مقاله، طبق تجربیات چندین ساله‌ای که از طریق فعالیت در مجموعه ارسباران کسب کرده‌ایم، به شرح طرز رنگ کاری ساختمان طبق اصول و استانداردهای خودمان خواهیم پرداخت. شما هم می‌توانید با خواندن این مقاله با نحوه نقاشی نمای ساختمان در ارسباران به صورت مرحله به مرحله آشنا شوید.

مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان در تیم ارسباران چگونه است؟

قطعا هر مجموعه‌ای سبک و سیاق خاصی جهت رنگ آمیزی نمای ساختمان دارد؛ تیم ارسباران نیز از این قاعده مستثنی نیست. نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان به صورت انحصاری توسط نقاشان تیم ما انجام می‌شود. اگرچه مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان در بسیاری از شرکت‌ها شامل مواردی همچون تمیزکاری نما، زیرسازی نما و رنگ آمیزی نما می‌شود، اما به جرات می‌توان ادعا کرد بسیاری از این شرکت‌ها در استراتژی خود اشتباهات فاحشی دارند. برای مثال بسیاری از آنها به درستی عملیات تمیزکاری و شستشوی نما را انجام نمی‌دهند. اما ما در ارسباران با تکیه بر دانش روز، تخصص بالا و پیوند آن با سابقه طولانی توانسته‌ایم هر مرحله از رنگ آمیزی بنا را به بهترین نحو اجرا کنیم. رنگ آمیزی بنا توسط تیم ارسباران شامل مراحل زیر می‌شود:

  1. اعزام نیرو درب محل جهت رنگ آمیزی بنا
  2. تهیه مصالح مورد نیاز جهت رنگ آمیزی نما
  3. بستن داربست یا کشیدن طباب راپل جهت رنگ آمیزی بنا
  4. تمیزکاری و شستشوی نمای ساختمان
  5. زیرسازی نمای ساختمان
  6. مالیدن پرایمر روی نمای ساختمان
  7. رنگ آمیزی نهایی نمای ساختمان

در ادامه هر یک از مراحل را به صورت گام به گام توضیح می‌دهیم.

 

اعزام نیرو؛ اولین مرحله رنگ آمیزی نمای ساختمان

نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان به این صورت است که شما در اولین گام تقاضای خود را به اطلاع کارشناسان ارسباران می‌رسانید. در این صورت نیروهای متخصص ما در سریع‌ترین زمان درب منزل حاضر می‌شوند تا ضمن بررسی اولیه نمای ساختمان با شما به توافق دست پیدا کنند. در طول این پروسه ما نهایت احترام را برای مشتری قائل هستیم. از همین بابت ابتدا هزینه رنگ آمیزی نما را اعلام کرده، سپس پروژه را آغاز می‌کنیم.

تهیه مصالح؛ از اولین مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان

در صورت توافق با مشتری می‌بایست تجهیزات مناسب نظیر رنگ، قلم مو، بتونه، پرایمر و غیره تهیه شود. از آنجا که مجموعه ارسباران حساسیت بالایی در رعایت استانداردهای لازم در طرز رنگ کاری ساختمان دارد، ما در زمان خرید مصالح، دست روی بهترین محصولات موجود در بازار می‌گذاریم. اینگونه پروژه با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

بستن داربست یا طناب راپل؛ سومین گام از نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان

در سومین مرحله نوبت به تصمیم گیری درباره استفاده از داربست یا طناب راپل برای سهولت در دسترسی به تمام قسمت‌های بنا می‌رسد. اگر ارتفاع ساختمان بالا باشد، بهتر است داربست بسته شود. این کار از لحاظ ایمنی برای نقاشان بهتر است. اما اگر ارتفاع بنا کم باشد، می‌توان از راپل برای دسترسی نقاش به تمام قسمت‌های بنا کمک گرفت. راپل بندی هزینه پروژه را کاهش می‌دهد.

اجرای رنگ نمای ساختمان به صورت استاندارد

در این مقاله سعی کردیم مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان را به صورت گام به گام معرفی کنیم. متاسفانه بسیاری از افراد با هدف کاهش هزینه رنگ آمیزی نما تلاش می‌کنند تا خودشان این کار را انجام دهند، اتفاقی که اکثرا به جای صرفه جویی در هزینه، باعث تلف شدن انرژی و بودجه افراد می‌شود. چرا که برخلاف باور عموم، نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان بسیار پیچیده و مشکل است.

اجرای رنگ نمای ساختمان به صورت استاندارد

در این مقاله سعی کردیم مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان را به صورت گام به گام معرفی کنیم. متاسفانه بسیاری از افراد با هدف کاهش هزینه رنگ آمیزی نما تلاش می‌کنند تا خودشان این کار را انجام دهند، اتفاقی که اکثرا به جای صرفه جویی در هزینه، باعث تلف شدن انرژی و بودجه افراد می‌شود. چرا که برخلاف باور عموم، نحوه اجرای رنگ نمای ساختمان بسیار پیچیده و مشکل است.

اگر به دنبال رنگ کاری نمای ساختمان هستید، می‌توانید این کار را به تیم حرفه‌ای ارسباران ۰۹۱۲۷۹۲۹۶۸۱ بسپارید. ما ضمن اینکه طرز رنگ کاری ساختمان به صورت اصولی را بلدیم، با دریافت هزینه منصفانه خیال شما را از هر بابت آسوده خواهیم کرد. پس دیگر به هیچوجه برای رنگ کردن نما خودسرانه عمل نکنید.