Rate this page
از آنجا که بسیاری از نماهای ساختمان در ایران آجرکاری شده است، ما در طول فعالیت مجموعه ارسباران با تقاضاهای متعددی جهت انجام خدمات رنگ آمیزی آجر نما مواجه بوده‌ایم. پس از اجرای موفقیت آمیز پروژه‌های متعدد توسط تیم متخصص رنگ آمیزی نمای آجری ارسباران، اکنون ادعا می‌کنیم مجموعه ما در زمینه رنگ امیزی آجر نمای ساختمان حرفه ای ترین تیم است. ما ضمن تکمیل پروژه‌های رنگ آمیزی نماهای آجری با کیفیت عالی، خدمات خود را ضمانت می‌کنیم، چرا که نحوه انجام کار توسط متخصصین ما بر اساس استانداردهای روز انجام می‌شود. اگر می‌خواهید با خدمات رنگ کاری نمای آجری ارسباران بیشتر آشنا شوید، با ما همراه باشید.

خدمات رنگ آمیزی آجر نمای ساختمان (دیوار) در ارسباران

چنانچه به دنبال زیباسازی خانه‌های آجری قدیمی هستید، درخواست خدمات رنگ آمیزی نمای آجری از ارسباران بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. شما می‌توانید به سادگی پروژه نقاشی نمای آجری را به ما برون سپاری کنید. در این زمان تیم متخصص ما در سریعترین زمان جهت بررسی‌های اولیه به درب منزل شما مراجعه خواهد کرد. پس از بررسی‌های اولیه هزینه خدمات را بر اساس فاکتورهایی که بعدا اشاره خواهیم کرد، به شما اعلام می‌کنیم. در صورت توافق دو طرفه، پروژه رنگ آمیزی آغاز خواهد شد. جهت ثبت سفارش رنگ آمیزی نما آجری کافی است از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۷۹۲۹۶۸۱ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل رنگ آمیزی نمای آجری توسط تیم ارسباران

خدمات رنگ آمیزی آجر نما در مجموعه ارسباران از مراحل پیوسته و منظمی تشکیل شده است. در ادامه مراحل رنگ کاری نمای آجری را با هم بررسی می‌کنیم تا شما هم به پروسه کاری ما تیم ما آشنا شوید:
  • اعزام متخصص درب منزل
  • بررسی‌های اولیه نما
  • استعلام قیمت بر اساس فاکتورهای مدنظر
  • توافق اولیه کارشناس ما با مشتری
  • تمیز کردن دیوار آجری
  • پوشش قیمت‌های اضافی
  • آسترکشی دیوار
  • درزگیری و بتونه کاری
  • رنگ آمیزی دیوار
به شما اطمینان می‌دهیم که تمام مراحل گفته شده توسط بهترین متخصصین مربوطه انجام خواهد شد. بنابراین خیال شما از بابت کیفیت خدمات ارائه شده آسوده باشد.

استفاده از رنگ های با کیفیت در رنگ کاری نمای آجری در ارسباران

ما همواره متعهد به اجرای پروژه رنگ امیزی آجر نمای ساختمان با بالاترین کیفیت هستیم. از همین بابت برای رنگ امیزی نماهای آجری از بهترین و باکیفیت‌ترین رنگ‌های بازار استفاده می‌کنیم. از نظر ما بهترین رنگ برای رنگ آمیزی نمای آجری، رنگ آکریلیک است. همچنین در برخی از مواقع ما از رنگ لاتکس برای اصلاح ایرادات نمای ساختمان استفاده می‌کنیم، اما رنگ اصلی در پروژه‌های ساختمانی انجام شده توسط تیم ما رنگ آکریلیک خواهد بود. منتهی موضوع اصلی این است که ما رنگ آمیزی نماهای ساختمان آجری را با رنگ‌های با کیفیت و عالی پیش می‌بریم. این کار ضمن جلوگیری از پوسته پوسته شدن رنگ، عمر مفید آن را افزایش خواهد داد.

مدت زمان اجرای رنگ روی نمای آجری ساختمان

مدت زمان تکمیل پروژه رنگ آمیزی نمای آجری به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما در مجموع متراژ نما مهمترین عامل در تعیین زمان اتمام این نوع خدمات ارسباران است. ابتدا نما توسط تیم ما تمیزکاری می‌شود، سپس زیرسازی صورت می‌پذیرد. پس از زیرکاری باید منتظر بمانیم تا دیوار خشک شود. همچنین در اغلب اوقات دو مرحله رنگ به دیوار خواهیم زد که هر بار باید منتظر بمانیم تا رنگ کاملا خشک شود. این موضوع ارتباط مستقیم با شرایط جوی دارد.

رنگ امیزی آجر نمای ساختمان؛ چرا ارسباران

رنگ آمیزی نمای آجری یکی از خدمات زیر گروه رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان است که توسط تیم حرفه ای و کاربلد ارسباران انجام می‌شود. این خدمات مناسب افرادی است که نمای بیرونی ساختمان آنها آجری می‌باشد. جالب است بدانید تیم ما متشکل از نقاشانی خبره و باسابقه است که ضمن رنگ آمیزی دیوار آجری با رعایت استانداردها، از رنگ با کیفیت عالی برای پروژه‌های رنگ کاری نمای آجری استفاده می‌کند. همچنین دستمزد دریافتی مجموعه ما نسبت به سایر موسسات مشابه بسیار کمتر است. بنابراین هر زمان احساس کردید نمای آجری شما نیاز به رنگ آمیزی دارد، ما مفتخریم سفارش شما را از تمام نقاط ایران دریافت کنیم. کافی است با ما تماس بگیرید.