Rate this page
ساختمان هایی که داری نمای سیمانی هستند به راحتی قابل رنگ کاری بوده و می توانند نمای زیبا و نویی را به ساختمان بدهند این مورد بر روی روحیه افراد تاثیر گذار است. اجرای رنگ بر روی انواع سطوح سیمانی سفید، رنگی، رومی و … امکان پذیر است.

چرا به رنگ کاری نمای سیمانی ساختمان نیازمندیم؟

یکی از تاثیرگذار ترین بخش های ساختمان در اولین دیدار، نمای ساختمان است. داشتن نمایی تازه و زیبا سبب ایجاد حس خوب، زیبایی شهرو ایجاد و افزایش مشتری (برای ساختمان های شرکتی و تجاری) می شود. همچنین می توانید نقاشی نمای ساختمان خود را هر ۱۰ تا ۱۵ سال یکبار به دست یک نقاش نما بسپارید تا ساختمان و بنا را به صورت کامل رنگ آمیزی کند.

ما چه خدماتی در زمینه اجرای نقاشی نمای سیمانی  انجام می دهیم؟

رنگ آمیزی نمای ساختمان گرچه به ظاهر ساده به نظر می آید اما یک کار تخصصی بوده و گاهی در ارتفاع های زیادی باید توسط فرد حرفه ای و متخصص انجام شود. اما خدماتی که ما در ارسباران ارائه می دهیم شامل موارد زیر است:
  • سمباده زنی در قسمت های مورد نیاز
  • در صورت نیاز رفع ایرادات سطح و ترمیم بخش های آسیب دیده
در نهایت با توجه به شرایط آب و هوایی زمان مناسب اجرای رنگ مشخص شده و رنگ مناسب با توجه به سلیقه مشتری و صلاح نقاش انتخاب می شود.

اطلاع از قیمت و ثبت سفارش رنگ کاری نمای سیمانی

اما در صورتی که می خواهید جهت ثبت سفارش رنگ کاری نمای سیمانی ساختمان اطلاع دقیقی از قیمت داشته باشید می توانید با نقاشی ساختمان ارسباران تماس بگیرید و در حوزه نقاشی نمای بیرونی ساختمان اطلاعات کاملی را به همراه جزئیات و مشاوره رایگان دریافت نمایید.