اجرای رنگ استخری پلیمری

اجرای رنگ استخری جهت رنگ کاری و آب بندی استخر نیز انجام می شود. اما در مورد رنگ استخری پلیمری که مواد تشکیل دهنده آن از پلیمرهای مایع و پودری می باشد. این نوع رنگ در برابر فشارهای هیدرولیکی و مکانیکی بسیار مقاوم است. و از این جهت مناسب بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از امکان پوشش دهی استخر و پر کردن درز ها و ترک ها به صورت کاملا حرفه ای و فوق العاده برخوردار می باشد. بسیار انعطاف پذیر است و در صورت ایجاد تنش های سازه شکسته نمی شود. بسیار مقاوم در برابر گرما و سرما و شرایط جوی می باشد. بنابراین ظاهر و زیبایی خود را به راحتی از دست نمی دهد.

اجرای این نوع رنگ بسیار آسان است و نیاز به دانش خاصی ندارد اگه کمی مهارت داشته باشید.و حتی از تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد می تواند به سادگی این نوع رنگ را اجرا کند. همچنین در صورت نیاز به یک نقاش حرفه ای می توانید با گروه ارسباران تماس بگیرید تا در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید یا سفارش خود را جهت دریافت خدمات ثبت کنید.

 

ویژگی های رنگ استخری پلیمری

۱- رنگ استخری پلیمری بر روی سطوح مرطوب نیز اجرا می شود.

۲- دارای پوشش دهی و ضخامت بسیار بالا

۳- پر کردن درز ها و ترک های بر روی کف و دیوار استخر

۴- در مقابل سرما و گرما از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

۵- در مقابل جلبک و خزه مقاوم است و خاصیت آنتی باکتریال دارد.

۶- قابلیت ترمیم دارد.

۷- هم به عنوان رنگ استخری و هم به عنوان آب بندی استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

۸- قابل سازگار با شرایط جوی مختلف

۹- اجرای سریع و آسان

۱۰- چسبندگی بسیار بالا

۱۱- مقاومت بسیار بالا در برابر فشارهای مکانیکی و هیدرولیکی

۱۲- در برابر یون کلر مقاوم است

 

مکان های قابل استفاده

  • آب بندی انواع استخر های کشاورزی و صنعتی
  • آب بندی استخر های پروژ ماهی و میگو
  • پوشش دهی بر روی استخر های ویلایی , منازل و باغ ها
  • آب بندی ستون هایی که در آب قرار دارند و می خواهیم از ورود آب به آن ها جلوگیری کنیم
  • جهت عایق کاری استخر قبل از کاشی کاری
  • آب بندی سازه های هیدرولیکی
  • عایق کاری انواع مخازن آب
  • عایق کاری آب نماهای شهری
  • اجرا بر روی حوضچه و دریاچه های مصنوعی

 

زمان اجرای رنگ استخری پلیمری

همانطور که می دانید رنگ ها باید در زمان هایی مناسب اجرا شوند تا زودتر خشک شده و یا سطح را به صورت کامل پوشش دهند. و تقریبا می توان گفت همه رنگ ها از یک اصول خاصی پیروی می کنند اما در برخی موارد متفاوت است. در مورد رنگ های استخری پلیمری باید توجه داشته باشید که هر کیلو رنگ قابلیت پوشش بیش از حدود ۱ متر مربع از سطح را به ضخامت ۲ میلی متر دارد.

جهت اجرا ابتدا سطح را آماده کنید و در صورت نیاز زیرسازی را انجام دهید توجه داشته باشید که سطح باید از رطوبت کافی برخودار باشد. تا شرایط برای فعال سازی پلیمر ایجاد شود. البته مقدار مصرف رنگ تا حدود بسیار زیادی به شرایط جوی نیز بستگی دارد. بهتر از در زمان های وزش باد و آفتاب شدید اجرای رنگ انجام نشود. چرا که زود خشک می شود. این نوع رنگ به دلیل داشتن خاصیت خشک شدن در مدت زمان کوتاه باید زود اجرا شود. به این صورت که وقتی رنگ روی سطح قرار گرفت در کمتر از ۱۰ دقیقه باید توسط قلمو بر روی سطح کشیده شده و اجرا شود. در هر جای تهران که هستید و در صورت نیاز به دریافت خدمات رنگ کاری ساختمان می توانید با ما تماس بگیرید و یا مشاوره رایگان دریافت کنید.

 


  • اجرای انواع رنگ های استخری ضد جلبک , پایه آب , نانو , سفید , پلیمری , اپوکسی و اکریلیک جهت استخر ها , حوضچه ها , کانال های آب در تهران و شهرستان های سراسر ایران. ( رنگ آمیزی ساختمان و رنگ کاری انواع استخر های ویلا ها , منازل و … در تهران , کرج , قزوین , تهرانپارس , شهرک غرب … )

شماره های تماس :  ۰۹۱۲۷۹۲۹۶۸۱ – ۰۹۱۹۵۳۹۷۹۵۸

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *