اجرای رنگ استخری اپوکسی

رنگ استخری اپوکسی قابل اجرا در استخر های خانگی , ویلایی و … می باشد. این رنگ که به عنوان عایق در جهت آب بندی استخر کاربرد دارد از خصوصیات بارزی برخوردار است. رنگ استخری اپوکسی بر پایه تینر می باشد و مقدار بسیار زیادی از سطح کف و دیوار های استخر را می توان با آن پوشش داد. به دلیل استفاده از رزین های مقاوم اپوکسی در ساخت این رنگ در مقابل تنش های سازه ای بسیار مقاوم است.

رنگهای اپوکسی به دلیل خاصیت هایی که دارند می توانند در برابر فشارهای مکانیکی و هیدرولیکی مقاومت داشته باشند. اجرای رنگ استخری به عنوان عایق و آب بند مناسب برای استخرها محسوب می شوند. از این جهت مقرون به صرفه است. این نوع رنگ شامل تنوع رنگی بسیار بالا می باشد. بنابراین شما با هر سلیقه ای که هستید می توانید یکی از رنگ ها را انتخاب کنید. همچنین یکی از خصوصیت دیگر این رنگ قابلیت اجرای مستقیم بر روی انواع سطوح سیمانی , بتن و … را داراست. می توانید برای رنگ آمیزی و اجرای رنگ استخری اپوکسی از قلمو استفاده کنید.

 

ویژگی اجرای رنگ استخری اپوکسی

هر کدام از رنگ های استخری علاوه بر داشتن ویژگی های یکسان دارای مواردی منحصر بوده از این جهت برای اجرای رنگ استخری بهتر است رنگ های موجود در بازار را مورد بررسی قرار داده و با توجه به نیاز خود آن ها را انتخاب کنید.

۱- مقاوم در برابر فشارهای مکانیکی و هیدرولیکی

۲- رنگ اپوکسی برای استخر کار عایق را انجام می دهد.

۳- دارای تنوع رنگ بسیار زیاد می باشد.

۴- جهت رنگ آمیزی استخر باید از حلال تینر استفاده شود.

۵- اجرای رنگ اپوکسی استخری برای آب بندی استخر از نظر اقتصادی به صرفه می باشد.

۶- نیاز به زیرسازی نبوده و بر روی انواع سطوحه سیمانی , بتن … به راحتی اجرا خواهد شد.

۷- مقاوم در برابر فرسایش , تخریب و موارد شیمایی بوده از این رو سطح زیری از عمر بیشتری برخوردار می شود. و مانند یک محافظ می باشد.

۸- کم حجم و سبک بوده و از ایجاد گردو غبار جلوگیری می کند.

۹- به راحتی قابل شستشو می باشد و از عمر مفید بالای ۲۰ سال برخوردار است.

۱۰- امکان بازسازی و ترمیم نیز وجود دارد بنابراین در صورتی که پس از مدتی در صورت به وجود آمدن مشکل یا شکافت در سطح استخر می توانید آن را رفع نمایید.

۱۱- دارای قدرت چسبندگی بسیار بالا

۱۲- استفاده آسان حتی بدون تخصص

۱۳- مقاومت بسیار بالا حتی در موارد یخبندان

۱۴- استحکام در برابر مواد مخرب و یون

۱۵- دارای سطح صیقلی پس از اجرا

 

موارد استفاده

این نوع رنگ را می توان برای انواع سطوح استخری و آبند نیز استفاده کرد در زیر به چند نمونه از موارد استفاده اشاره می کنیم:

  • استخر های صنعتی و پرورش ماهی یا میگو
  • انواع استخر های شنا و ویلا های ساختمان
  • رنگ آمیزی و عایق کاری انواع منابع آب هوایی فلزی
  • عایق کاری و افزایش مقاومت لوله فلزی مستقر در آب
  • رنگ کاری انواع مخازن آب شرب و منابع آب کشاورزی

 

 

قیمت اجرا رنگ استخری اپوکسی

شاید یه سوال مطرح شود قیمت اجرای این نوع رنگ چطور محاسبه خواهد شد؟ در جواب باید گفت که برای محاسبه قیمت در نقاشی ساختمان ابتدا محیط مورد نظر و سطح آن توسط کارفرما بررسی می شود. در صورتی که نیاز به زیرسازی باشد نحوه انجام کار و سطح زیرسازی مورد ارزیابی قرار میگرد. پس از این مراحل و دریافت اطلاعات از رنگ ها باید یک رنگ را انتخاب کنید این اطلاعات را می توان از نقاش ساختمان یا به صورت شخصی مورد بررسی قرار داد. پس از این که رنگ را انتخاب کردید انتخاب بهترین برند آن توسط نقاش انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید هر کدام از این موراد بالا بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار هستند فقط یکی از موارد که بسیار مهم می باشد مساحت سطح جهت رنگ آمیزی است.  هزینه اجرای رنگ استخر با توجه به هزینه زیرسازی , ترمیم , تمیزکاری … متفاوت می باشد. با توجه به مساحت استخر قیمت نهایی اجرای رنگ استخری اپوکسی تعیین می شود. که بعد از بازدید از مکان توسط نقاش لیست قیمت ها به صورت دقیق به مشتری ارائه داده خواهد شد. 

 


  • مشاوره و بازدید از محل رایگان می باشد. رنگ آمیزی و اجرای انواع رنگ های استخری اکریلیک , پایه آب , نانو , اپوکسی , پلیمری , ضد جلبک … در تهران و کرج و تمام استان های شرق , غرب , شمال و جنوب ایران

شماره های تماس :  ۰۹۱۲۷۹۲۹۶۸۱ – ۰۹۱۹۵۳۹۷۹۵۸

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *