اجرای رنگ ساختمان اداری

در بسیاری از موارد شاید نقاشی ساختمان های ادارات از اهمیت بالایی برخوردار نباشید. برخی از افراد تصور می کنند محیط کاری نیاز به رنگ آمیزی ندارد یا شاید نمی دانند تاثیر رنگ ها در فضای اتاق اداری و تجاری چه تاثیر بر روی روحیه کارمندان و سرمایه گذارانی که وارد می شوند می گذارد.

اهمیت و ضرورت رنگ آمیزی فضای اداری برای کارمندان

از طرف دیگر محیط کار برای کارمندان به عنوان خانه دوم آنهاست که به مدت ۸ ساعت در روز در اتاق های خود مشغول به کار هستند. و این فرایند هر روز تکرار می شود. حال به این فکر کنید که اگر رنگ هایی که در محیط کاری استفاده شده برای مدت زمان طولانی ثابت بماند، چه تاثیر بدی بر روی روحیه کارمندان در نتیجه بر روی راندمان کاری خواهد گذاشت. 

در واقع نقاشی ساختمان ادارات (رنگ آمیزی فضای ادارای)؛ شامل رنگ کاری اتاق ها, دیوارها, سقف و حتی دربهای اداره جات با انواع رنگ های روغنی، آکریلیک، بلکا، مولتی کالر، پلاستیک، پتینه می باشد. و می تواند بر روی روحیه کارمندان، افزایش پیشرفت ، راندمان کاری و همچنین بر روی رضایت مراجعه کنندگان ادارات نیز موثر باشد.

تجدید رنگ و رنگ آمیزی دیوارها و اتاق های مجتمع اداری برای مراجعه کنندگان

قبل از هر چیزی به این فکر کنید که وقتی مراجعه کننده وارد اداره می شود با چه فضایی روبرو می شود؟ آیا از محیط اداره از فضای آن رضایت خواهد داشت؟ اگر یک دفتر قدیمی است و دیوارهای آن دارای لکه هایی از آسیب آب باشند, یا سطوح دیوارهای اداراه دارای ترک یا پوسته پوسته شده باشد آیا باز هم جذابیتی خواهند داشت؟

آیا به نقاشی ساختمان در اداره نیاز داریم؟

تا اینجا در مورد مزیت های نقاشی ساختمان ادارات برای افراد صحبت کردیم اما در صورتی که مدیر یک اداره بخواهد به صورت خودجوش اقدام به درخواست رنگ کاری محیط اداره کند چه زمانی باید این کار کار را انجام دهد؟ آیا باید منتظر زمان خواستی باشیم؟ با توجه به این که زمان رنگ کاری فضای ادارای کاملا اختیاری است اما به صورت معمول سالی یکبار انجام می شود. همچنین می توان از مزایای رنگ کاری محیط اداری به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوشاندن دیوارهای که ناشی از نم یا رطوبت آب دارای لکه هستند و ظاهر بدی را ایجاد کرده اند.
  • رنگ ها به عنوان درزگیر هستند و از رشد کپک ها جلوگیری می کنند. 

می توان گفت علاوه بر مزیت هایی که از با رنگ کاری ساختمان به وجود می آید و رنگ هایی که ادارات به کار می روند بسیار مهم هستند به عنوان مثال رنگهایی مانند خاکستری, سفید، آبی، زرد طلایی، قرمز، نارنجی، بنفش از رنگهایی هستند که بسیار در اداره جات مورد استفاده قرار می گیرند

قیمت و نحوه سفارش اجرای نقاشی ساختمان ادارات

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد تمایل دارید محیط اداری خود را رنگ آمیزی کنید می توانید آن را به دست یک فرد متخصص و نقاش حرفه ای بسپارید. می توان گفت انجام و اجرای رنگ های ساختمانی که بهترین نتیجه و کیفیت تضمینی را داشته باشد باید توسط شخصی انجام شود که دارای سالها تجربه در این حوزه است.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *